E5 Yanyol Üzeri No:20/3 Avcılar / İstanbul
(0212) 421 21 45 satis@niceturkey.net

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Dünya da insanlar yerleşik hayata geçtiklerinden beri alanlarını korumak için duvarlar örmüşler bu duvarların arasına da kendi giriş çıkışlarını kolaylaştırmak için kapıları kullanmışlardır. Buradan yola çıkarak kapıların tanımı yapacak olursak istenmeyen kişileri kötü niyetli kişileri alanlarımızın dışında tutmak bizim de giriş çıkışımızı müsait hale getirmek kolaylaştırmak için kullandığımız mekanizmadadır. Oldukça basit tanımı vardır ki oldukça da basit bir üründür. Fakat teknoloji işin içine girdiğinden beri kapıların çok farklı özellikler kazandıklarını görebiliyoruz. Binlerce yıldır hayatlarımızda bulunan ve bizim gelişmesini sadece sağlamlığına yaptığımız kapıların teknoloji işin içine girdiğinde oldukça işlevsel özellikler kazandığını görebiliyoruz. Basit bir kapı bile artık ısı yalıtımı konusunda bize yardım edebiliyor. Bundan yüz yıl önce kapıların ileri de kendi kendilerine açılıp kapanacağını ve bunu insanların gelişini fark ederek yapacaklarını anlatsak her halde bize deli derlerdi fakat artık bu durum oldukça olağan karşılanılan bir durumdur ki birçok alış veriş merkezinde olmaması da oldukça hayret verici şaşırtıcı olarak karşılanmaktadır. Kapılar konusunda seçim yaparken artık özelliği az olan kapıları tercih etmiyoruz hatta ısı yalıtımı gibi özelliği olmayan kapıları seçim listemize bile almıyoruz artık.

 

Bunun yanında kapıların tasarımları da oldukça farklı boyutlara gelmiştir. Örneğin kapıların katlanarak açılır hale geldiği bir zamanda yaşıyoruz ve bu kapılar tek kapı türüne göre oldukça farklı fonksiyonlara sahip oldukça tercih edilen ve ürünün sağladığı özelliklerden memnun kalınan kapılardır. Bu kapıların adı Seksiyonel kapılardır. Bugünler de en çok fabrikalar da ve garajlar da tercih edilen bir kapıdır Seksiyonel kapı. Isı yalıtımı yapma özelliği bulunan bir kapı çeşididir.

 

Fabrika gibi birçok insanın ekmek yediği bir alan da zayıf bir kapı tercih etmeniz kendi topuğunuza sıkmanız demektir. Bu yüzden fabrikalar da Seksiyonel kapılar daha çok tercih edilmektedir. Seksiyonel kapılar oldukça sağlam yapıda olan kapılardır aynı zamanda. Fabrikalar gibi güvenliğin üst sevilerde olması gereken yerler de kullanılmaya uygundurlar. Bunun yanında arada bir de olsa bakımının yapılması gerekir ki bunu da Seksiyonel kapı servisi yapan yerlerde bulabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Kapı denildiğinde insanın aklına çok fazla bir tanım gelmiyor açıkçası ki bu ürünün basitliğinden kaynaklanıyor. Kapı denildiğinde ilk olarak insanın aklına yerleşik hayata geçildiğinden beri alanlarımızı evlerimizi istenmeyen kötü kişilerden korumak istenmeyen kötü kişileri dışarıda tutmak için kullanılan mekanizmalar gelmektedir ki bu kadar basit tanım yapmak oldukça doğaldır. Kapılar insanların hayatına yerleşik hayata geçildiğinden beri vardır yani binlerce yıldır hayatlarımın içinde alanlarımızın evlerimizin içinde bulunmaktadır bugün de kapıları kullanmaktayız. Bundan bin yıl sonra da eğer ki insanlar var olursa ve yerleşik hayat söz konusu olursa kapılar hayatımızın içinde olacaklardır. Fakat hangi ürüne teknolojinin eli değse o ürün aynı şeklini koruyamaz oldu. Çok hızlı bir şekilde kendini geliştiriyor ve oldukça fonksiyonel bir hale geliyor. Bu ürünler arasına kapılar da katıldı. Artık çok basit bir kapı bile bir alanın ısı yalıtımına oldukça etkili bir şekilde katkı da bulunabiliyor. Hatta artık insanlar bu özellikte olmayan kapıları almak istemiyorlar.

 

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Isı yalıtımına örnek verecek olursak Seksiyonel kapılar bu kapılar arasında yer alan kapılardır. Seksiyonel kapı birçok alanda kullanılan kapılarıdır. Garajlar da ve fabrikalar da en çok kullanılan kapılar arasında yer almaktadır. Seksiyonel kapılar yukarı doğru katlanarak açılan kapılardır. Oldukça kullanışlı ve çok az alan kaplayan kapılardır. Bu yüzden kullanıcıları en çok Seksiyonel kapıları tercih etmektedir.

 

Birçok alanda birçok kapı türü bulunmaktadır ısı yalıtımı yapma özelliği gösteren bir diğer kapı türü de dairesel kapılardır. Dairesel kapılar içeride ki havayı içeri de dışarıda ki havayı da dışarı da tutarak binaların alış veriş merkezlerinin ısı yalıtımına oldukça katkı da bulunan kapı türlerinden birisidir.

 

Fabrika gibi alanlar oldukça büyük olduğundan burada ki mekanizmalar da büyüklüğe doğru orantılı olarak büyük mekanizmalardır. Bunun yanında fabrikalar da birçok insan ekmek yediğinden bu alanların oldukça sert biçimde korunması gerekir Seksiyonel kapılar oldukça sağlam kapılardır aynı zamanda. Bu yüzden hemen hemen her alanda kullanıcısını bulmaktadır ve kendini her gün geliştirmesi sayesinde de daha uzun yıllar kullanıcısını bulacaktır.


Sayac
TOPlist