Nice Motor | Nice Bariyer | Nice Servis

Road 200

road-200Nice Road 200 Motor;
Nice Road serisi yeni çıkan nice motor modelidir. Nice road olarak 2 adet modeli mevcuttur. Nice motor 230 Volt Dc akımla çalışmaktadır. Nice motor yoğun kullanıma uygun değildir.  Nice motor yoğun kullanım alanları için kullanıma uygun değildir. Nice motor servisi ve nice motor tamiri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olur. Firmamız tarafından yapılan nice motor montajına 2 yıl garanti vermektedir örnek araç çarpması gibi olaylar garantiye girmemektedir. Nice road motorun açılma hızı 26 cm/sn’dir. Nice road motor 200 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Nice markalı ürünler 2 yıl garantilidir.

Robus 400

Nice Motor

Nice Robus 400  Motor;
Nice robus motor yeni çıkmıştır. Yoğun Kullanıma uygun olan nice motor 24 V DC akımla çalışır. Nice Motorun 6 kademeli hıza ve bluebus emniyet sistemine sahiptir. Nice motorun kontrol ünitesi üzerindedir. Nice robus motor kendi fotoseli dışında başka bir fotoselle çalışamaz. Opsiyonel olarak PS124 batarya kullanılabilinir. Nice motorun 400 kg taşıma kapasitesi vardır. Nice motor 18-34 cm/sn ye sahiptir. Yavaş başla, yavaş dur özelliğine sahip olan nice motor engel tanıma özelliğine de sahiptir. O view ve Solemyo sistemleri ile çalıştırılabilir. Nice motor senkronize edilir.

Nice Kapı Servisi

Nice Kapı Servisi;
Nice kapı servisi, nice motor servisi, nice bariyer servisleri firmamız tarafından en iyi şekilde verilmektedir. Nice markalı ürünlerin satışı, servisi, teknik destek konusunda en iyiyiz!  Nice motor ve bariyer servisi için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmeniz. Nice markalı ürününüze yetkili servis dışında müdahale durumunda garanti dışı kalmaktadır. Firmamız tarafından yapılan montajlara firmamız 2 yıl garanti güvencesi vermektedir. Tabi ki bunlar montaj ve fabrika hatalarına karşı garantili. Kullanıcı hataları tarafından çıkan sorunlar için firmamız servis ücreti talep etmektedir.

Nice Signo Bariyer

Nice Singo Bariyer 3 metreye kadar kol imkanı sunmaktadır.  Gövde rengi metalik gridir. 24 Volt akımla çalışmaktadır.  Kola takılan sticker da gece görüşü için belirginlik sağlar. Kol üzerine rica edildiği  taktirde hareketli ayak ve saçak takılabilir.

Nice Motor