E5 Yanyol Üzeri No:20/3 Avcılar / İstanbul
(0212) 421 21 45 satis@niceturkey.net

Nice L Bar

Nice L Bar

Nice bariyer modellerinden biri olan nice l bar 24 Vdc akımla çalışmaktadır. 7,8 ve 9 metre kol uzunluğuna sahip olan bariyerin açılma süresi ise 8 ve 12 saniye arasındadır. Kollar sağa veya sola monte edilebilmektedir. Senkronize olarak çalışma sağlayabilmektedir. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan l  bar modeli 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti etmektedir özel  yayı sayesinde. L Bar saatte 150 kez açılabilme özelliğine sahiptir. Engel tanıma özelliği ile canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Otomatik geçiş  sistemlerine uygun olarak üretilen l bar , bar kit ile birlikte satılmaktadır. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım sağlamaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı yapılabilmektedir. Kendi gövdesinde flaşör bulunmaktadır. Opsiyonel olarak trafik lambası takılabilmektedir. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özellikleri de mevcuttur. Üzerinde 2 adet entegre loop dedektör bulunmaktadır. Enerji girişi 230 V AC olan l bar -20 + 50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır. Gövdenin kendi ağırlığı 98 kg’dır. Gövdenin ölçüleri ise 400*299*1215 h’dir.

Nice M7 Bar

Nice M7 Bar

Nice bariyer modellerinden biri olan nice m7 bar 24 Vdc akımla çalışmaktadır. 5,6 ve 7 metre kol uzunluğuna sahip olan bariyerin açılma süresi ise 6 ve 10 saniye arasındadır. Kollar sağa veya sola monte edilebilmektedir. Senkronize olarak çalışma sağlayabilmektedir. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan m7  bar modeli 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti etmektedir özel  yayı sayesinde. M7 Bar saatte 200 kez açılabilme özelliğine sahiptir. Engel tanıma özelliği ile canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Otomatik geçiş  sistemlerine uygun olarak üretilen m7 bar , bar kit ile birlikte satılmaktadır. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım sağlamaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı yapılabilmektedir. Kendi gövdesinde flaşör bulunmaktadır. Opsiyonel olarak trafik lambası takılabilmektedir. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özellikleri de mevcuttur. Üzerinde 2 adet entegre loop dedektör bulunmaktadır. Enerji girişi 230 V AC olan m7 bar -20 + 50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır. Gövdenin kendi ağırlığı 85 kg’dır. Gövdenin ölçüleri ise 400*299*1215 h’dir.

Nice M5 Bar

Nice M5 Bar     

Nice bariyer modellerinden biri olan nice m5 bar 24 Vdc akımla çalışmaktadır. 4 ve 5 metre kol uzunluğuna sahip olan bariyerin açılma süresi ise 3 ve 6 saniye arasındadır. Kollar sağa veya sola monte edilebilmektedir. Senkronize olarak çalışma sağlayabilmektedir. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan m5  bar modeli 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti etmektedir özel  yayı sayesinde. M5 Bar saatte 350 kez açılabilme özelliğine sahiptir. Engel tanıma özelliği ile canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Otomatik geçiş  sistemlerine uygun olarak üretilen m5 bar , bar kit ile birlikte satılmaktadır. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım sağlamaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı yapılabilmektedir. Kendi gövdesinde flaşör bulunmaktadır. Opsiyonel olarak trafik lambası takılabilmektedir. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özellikleri de mevcuttur. Üzerinde 2 adet entegre loop dedektör bulunmaktadır. Enerji girişi 230 V AC olan m5 bar -20 + 50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır. Gövdenin kendi ağırlığı 80 kg’dır. Gövdenin ölçüleri ise 400*299*1215 h’dir.

 

Nice M3 Bar

Nice M3 Bar

Nice bariyer modellerinden biri olan nice m3 bar 24 Vdc akımla çalışmaktadır. 3 metre kol uzunluğuna sahip olan bariyerin açılma süresi ise 1,5 ve 4 saniye arasındadır. Kollar sağa veya sola monte edilebilmektedir. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan s bar modeli 1.000.000 kez açılıp kapanmayı garanti etmektedir özel  yayı sayesinde. M3 Bar saatte 500 kez açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Engel tanıma özelliği ile canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Otomatik geçiş  sistemlerine uygun olarak üretilen s bar , bar kit ile birlikte satılmaktadır. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım sağlamaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı yapılabilmektedir. Kendi gövdesinde flaşör bulunmaktadır. Opsiyonel olarak trafik lambası takılabilmektedir. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özellikleri de mevcuttur. Üzerinde 2 adet entegre loop dedektör bulunmaktadır. Enerji girişi 230 V AC olan s bar -20 + 50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır. Gövdenin kendi ağırlığı 80 kg’dır. Gövdenin ölçüleri ise 400*299*1215 h’dir.

 

Nice S Bar

Nice S Bar

Nice bariyer modellerinden biri olan nice s bar 24 Vdc akımla çalışmaktadır. 4 metre kol uzunluğuna sahip olan bariyerin açılma süresi ise 4 saniyenin altındadır. Kollar sağa veya sola monte edilebilmektedir. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan s bar modeli 500.000 kez açılıp kapanmayı garanti etmektedir özel  yayı sayesinde. S Bar saatte 100 kez açılım sağlayabilmektedir. Engel tanıma özelliği ile canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir. Otomatik geçiş  sistemlerine uygun olarak üretilen s bar , bar kit ile birlikte satılmaktadır. Kontrol ünitesinin yukarıda olması ile hızlı ve kolay bakım sağlamaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı yapılabilmektedir. Kendi gövdesinde flaşör bulunmaktadır. Opsiyonel olarak trafik lambası takılabilmektedir. Enkoder kontrollü hareket ile yavaş başlama ve yavaş durma özellikleri de mevcuttur. Enerji girişi 230 V AC olan s bar -20 + 50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışmaktadır. Gövdenin kendi ağırlığı 46 kg’dır. Gövdenin ölçüleri ise 400*299*1215 h’dir.

Nice Wide L

Nice Wide L

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer l modelinde 5,6 ve 7 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır.  Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 54 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide L modelinin ölçüleri ise 420*205*1000 h’dir.

Nice Wide M

Nice Wide M

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer m modelinde 4 ve 5 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır.  Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 46 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide M modelin ölçüleri ise 320*205*1000 h’dir.

Nice Wide S

Nice Wide S

Nice bariyer sistemlerinden olan wide bariyer 24 Vdc akım ile çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ideal olan nice wide bariyer s modelinde 3 ve 4 metre kol uzunluklarına sahiptir. Yavaş başla yavaş dur özelliği ile de tanınmaktadır. Engel  tanıma özelliği ile de kendini kanıtlayan wide bariyer canlı veya cansız engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket etmeye başlayacaktır böylelikle güvenliklerinizi daha da artırmaktadır. Ogs-Hgs ve Kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışma sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde manuele alma veya harici olarak akü bağlantısı yapılarak güç kesintilerinde sorun çıkarmadan kullanıma devam edebilirsiniz. Kollar sola ve sağa bağlantısı yapılabilmektedir. Kütle dedektörü takılarak da sorunsu çalışım sağlamaktadır. Karşılıklı senkronize çalışmada yapabilirsiniz. Wide bariyerin gövde ağırlığı 40 kg’dır. -20 +50 derece hava koşullarında sorunsuz çalışma sağlamaktadır. Wide S modelin ölçüleri ise 280*178*100 h’dir.

Nice Wil Bariyer

Nice Wil 4 kollu bariyerin açılma süresi 3,5 saniyedir. Tork gücü 140NM’dir.  Gücü 300Watt’dır. Wil4 kollu bariyerin 4 metre kol taşıyabilme kapasitesi vardır. Bariyerin kontrol ünitesi üzerindedir. 24 volt DC akımla çalışır. Yoğun kullanımlar için uygundur. Bariyer kolu üzerine istenildiği taktirde hareketli ayak ve saçak takılabilmektedir. Kola takılan sticker gece görüşü için yardımcı olur. Nice Wil 5 bariyer teknik olarak Wil 4 modeli ile aynıdır sadece kol taşıyabilme kapasitesi 5 metredir.

Nice Wil6 kollu bariyerin açılma süresi 5 saniyedir, Tork gücü 200NM’dir. 360Watt güçtedir. 6 metre kol taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerindedir. 24 volt DC akımla çalışır. Yoğun kullanıma uygundur. Nice wil6 bariyerin kolu üzerine istenildiği taktirde hareketli ayak ve saçak takılabilir. Bariyer koluna takılan sticker gece görüşüne yardımcı olur. Wil bariyerin rengi turuncudur.

X Bar Bariyer

Nice X Bariyer 6 seçenekten oluşmakta olan hız seçeneği bulunmaktadır.
Engel tanıma ve yavaş başlama yavaş durma özellikleri sunmaktadır. Dahili 3 metre koldan oluşmaktadır.

Sonraki sayfa »

Sayac
TOPlist