E5 Yanyol Üzeri No:20/3 Avcılar / İstanbul
(0212) 421 21 45 satis@niceturkey.net

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Hayatlarımızın her alanında kullandığımız çok basit mekanizmalı ama birçok işe yarayan ürünlerdir kapılar. Yüz yıllar boyunca aynı şekilde kullanılmış sadece istenmeyen insanları alanlarımızdan uzak tutmak ve bizim alanlarımıza rahatlıkla giriş çıkışlarımızı yapmak için kullandığımız ürün olmuşlardır. Bunun yanında geliştirilmeleri de aynı ölçü de sağlamlık ve tasarım üzerine yapılmıştır. Fakat teknolojinin gelişmesi sayesinde artık kapılar da birçok özellik barındırır duruma gelmiştir. En basitinden bir kapıya motor ve duyar koyarak o kapıyı otomatik hale getirebiliyoruz biz yaklaştığımız da kapımız açılıyor ve biz uzaklaştığımızda da kapımız kapanır hale gelebiliyor. Bunun yanında çok basit bir kapı mekanizması bile artık bir alanın ısı yalıtımı için katkıda bulunabiliyor. Üstelik bunlar çok ileri teknol

oji sayesinde olan gelişmeler değil aksine çok basit eklentiler sayesinde kazandığımız konfor olabiliyor.

 

Otomatik kapıları en çok alış veriş merkezlerinin girişlerinde görürsünüz. Kapının üstünde bulunan bir duyar sizin varlığınızı kapıya bildirir ve kapı motoru sayesinde açılır aynı şekilde duyar siz uzaklaştığınız da sizin olmadığınızı fark ederek bu sefer motora kapanma talimatını verir ve siz hiçbir şekilde kol kuvveti harcamadan kapınız açılır kapanır duruma gelmiş olur. Bunun yanında otomatik döner kapılar da bulunmaktadır.

 

Otomatik döner kapılar bir binanın büyük bir alanın ısı yalıtımına oldukça katkı da bulunan kapı çeşitleridir. Döner kapılar içeride ki havanın dışarıya çıkmasını dışarıda ki havanın da içeriye girmesine müsaade etmeyerek ısı yalıtımına oldukça katkıda bulunan kapı çeşitlerinden birisidir. Her alanda her ihtiyaca yönelik kapılar bulunmaktadır. Otomatik garaj kapıları da bu prensipler ile çalışan kapılardır. Çok fazla çeşidi vardır garajınızın büyüklüğüne göre kullanmak istediğiniz alana göre istediğiniz tür de otomatik garaj kapısı bulmanız gayet mümkündür günümüzde.

 

Kapı üreten pek çok firma vardır fakat her firma işini hakkıyla yapmamaktadır. Bu alan da hizmet almak istiyorsanız eğer kapınızı alacağınız firmayı da iyi tanımanız gerekmektedir. Yoksa istenmeyen bir arızayla karşılaşmanız mümkün olur ve bütün gününüz belki de bütün haftanız kapınızla uğraşmakla geçebilir.


Sayac
TOPlist