E5 Yanyol Üzeri No:20/3 Avcılar / İstanbul
(0212) 421 21 45 satis@niceturkey.net

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Seksiyonel Kapı Servisi

Dünya da insanlar yerleşik hayata geçtiklerinden beri alanlarını korumak için duvarlar örmüşler bu duvarların arasına da kendi giriş çıkışlarını kolaylaştırmak için kapıları kullanmışlardır. Buradan yola çıkarak kapıların tanımı yapacak olursak istenmeyen kişileri kötü niyetli kişileri alanlarımızın dışında tutmak bizim de giriş çıkışımızı müsait hale getirmek kolaylaştırmak için kullandığımız mekanizmadadır. Oldukça basit tanımı vardır ki oldukça da basit bir üründür. Fakat teknoloji işin içine girdiğinden beri kapıların çok farklı özellikler kazandıklarını görebiliyoruz. Binlerce yıldır hayatlarımızda bulunan ve bizim gelişmesini sadece sağlamlığına yaptığımız kapıların teknoloji işin içine girdiğinde oldukça işlevsel özellikler kazandığını görebiliyoruz. Basit bir kapı bile artık ısı yalıtımı konusunda bize yardım edebiliyor. Bundan yüz yıl önce kapıların ileri de kendi kendilerine açılıp kapanacağını ve bunu insanların gelişini fark ederek yapacaklarını anlatsak her halde bize deli derlerdi fakat artık bu durum oldukça olağan karşılanılan bir durumdur ki birçok alış veriş merkezinde olmaması da oldukça hayret verici şaşırtıcı olarak karşılanmaktadır. Kapılar konusunda seçim yaparken artık özelliği az olan kapıları tercih etmiyoruz hatta ısı yalıtımı gibi özelliği olmayan kapıları seçim listemize bile almıyoruz artık.

 

Bunun yanında kapıların tasarımları da oldukça farklı boyutlara gelmiştir. Örneğin kapıların katlanarak açılır hale geldiği bir zamanda yaşıyoruz ve bu kapılar tek kapı türüne göre oldukça farklı fonksiyonlara sahip oldukça tercih edilen ve ürünün sağladığı özelliklerden memnun kalınan kapılardır. Bu kapıların adı Seksiyonel kapılardır. Bugünler de en çok fabrikalar da ve garajlar da tercih edilen bir kapıdır Seksiyonel kapı. Isı yalıtımı yapma özelliği bulunan bir kapı çeşididir.

 

Fabrika gibi birçok insanın ekmek yediği bir alan da zayıf bir kapı tercih etmeniz kendi topuğunuza sıkmanız demektir. Bu yüzden fabrikalar da Seksiyonel kapılar daha çok tercih edilmektedir. Seksiyonel kapılar oldukça sağlam yapıda olan kapılardır aynı zamanda. Fabrikalar gibi güvenliğin üst sevilerde olması gereken yerler de kullanılmaya uygundurlar. Bunun yanında arada bir de olsa bakımının yapılması gerekir ki bunu da Seksiyonel kapı servisi yapan yerlerde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac